image
DONATO TEKSTİL İÇ VE DIŞ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
0212 445 77 56
DONATO TEKSTİL İÇ VE DIŞ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Biz Kimiz?

DONATO TEKSTİL in temelleri Yönetim Kurulu Başkanı Ergün KADEMOĞLU'nun öncülüğünde bir aile şirketi olarak 1984 yılında Yeşildirek'te atılmıştır. O yıllarda çocuk giyimi ve triko toptan satışı ile faaliyetlerini sürdüren QUİLL TRICOT 1997 yılında ...

Devamını Oku
Destek Merkezi
100%
Bize Ulaşın

DONATO TEKSTİL in temelleri Yönetim Kurulu Başkanı Ergün KADEMOĞLU'nun öncülüğünde bir aile şirketi olarak 1984 yılında Yeşildirek'te atılmıştır. O yıllarda çocuk giyimi ve triko toptan satışı ile faaliyetlerini sürdüren QUİLL TRICOT 1997 yılında Güngören'de üretim ayağını da kurarak, ağırlıklı erkek triko imalatı ve bunun yanında bayan ve çocuk olmak üzere triko kazak üretimini paket teslimi olarak yapmaya başlamıştır. 

 

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen ve geliştiren DONATO TEKSTİL, son sistem 65 adet Stoll CMS 433 TC ve Hp compact makinesiyle ilerlemesine doğru ve güvenilir adımlarla devam etmektedir. Bağcılar'da üretim alanında işinde uzman personeli ile birlikte 3gg ile 12gg arasında üretim bandıyla yıllık ortalama 2,5 milyon adet triko paket teslimini müşterilerine gerçekleştirmektedir. 

 

DONATO TEKSTİL'ın ana hedefi, ülkemizdeki tanınmış kot ve trend giyim firmaları için güvenilir ve güvenilir çözüm ortağı olarak kendi kreasyonları için maksimum güven ve kalite çerçevesinde üretimini sürdürmektir.DONATO TEKSTİLağırlıklı olarak erkek triko üretiyor ancak üretiminde kadın ve çocuk triko da bulunuyor ve üretiminin% 30'unu ihracata ayırıyor.

 

Siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızın memnuniyeti firmamızın en önemli kalıcı değeridir.

 

DONATO TEKSTİLYetkilisi

Osman KADEMOĞLU

image
image
image
image
image
image
image
image

Kredi kartına taksit imkanı ile ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

1
Güvenli Alışveriş
İletişime Geçiniz
2
Lipsum Nedir? 3
Projeniz Hazırlansın 3
3
Lipsum Nedir?
İş Planının Hazırlanması
4
Başlık
İçerik

E-ticaret’e başlamak için bizi tercih eden müşterilerimiz

Hakkımızda Ne Dediler?

image
image
image
image